SEZNAMTE SE S NÁMI

Steve Madden je americká značka, která se od roku 1990 věnuje prodeji obuvi, kabelek a jiných módních doplňků. Samotný zakladatel Steve Madden je jedním z nejúspěšnějších amerických návrhářů bot. Za krátkou dobu způsobil díky svým zkušenostem s unikátním a kreativním designem doslova revoluci v obuvnickém průmyslu. Inspiroval se hlavně New Yorskými ulicemi a jeho boty jsou pro lidi, kteří mají rádi pozornost! Vyznačují se jedinečným designem, originálními vzory a vysokou kvalitou. Svými designy umožňuje ženám vyjádření vlastní individuality skrz jejich unikátní styl a přitom zachycuje všechny nejnovější trendy.

V březnu 2019 se začal psát příběh značky Steve Madden i na Slovensku, a to v OC Aupark Bratislava, a pak v září 2020 jsme otevřeli naši první prodejnu této ikonické značky bot, která nejen v Americe, ale i v jiných koutech světa způsobila doslova šílenství, v České republice, a to v Praze, v obchodním centru Westfield Chodov. A právě proto, abychom Vám mohli být blíže, vznikl tento e-shop. Díky němu si zákazníci z každého koutu Česka, či Slovenska vědí zakoupit tyto ikonické boty a mít tak v šatníku kousek, který budou nosit s radostí. Kromě krásných bot pro dámy i pány si na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně víte zakoupit i stylové kabelky, či botičky pro ty nejmenší.

Se stejnou láskou a vášní k naší práci se o Vás postaráme, ať už na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně. Balíček, který pošleme nebo botičky, které vám předáme osobně budou součástí Vás a Vaší osobnosti, proto nám záleží na tom, aby byl každý jeden zákazník spokojen.